Home 

Podkategorie

 • Artykuły spożywcze

  W tej kategorii znajdują się przede wszystkim wysokiej jakości, oryginalne słodycze znanych i renomwanych producentów. W ofercie również najpopularniejsze na świecie kawy mielone, rozpuszczalne i ziarniste i wiele innych artykułów spożywczych.

 • Kawa, herbata, napoje
  Kawa mielona, ziarnista oraz rozpuszczalna.
  Szeroki wybór spośród najbardziej znanych i cenionych światowych palarni.
  Oferujemy również naszą autorską i unikatową kawę ziarnistą - DN Coffee!

 • Artykuły drogeryjne

  Kosmetyki do utrzymania higieny ciała, kosmetyki pielęgnacyjne, upiększające oraz wyroby perfumeryjne.

 • Środki czyszczące

  Jest to szeroka kategoria produktów do czyszczenia, pielęgnacji, mycia i konserwacji.
  Wiele produktów z tej kategorii może mile zaskoczyć Państwa swoją jakością i uprzyjemnić pozornie nieprzyjemną czynność jaką jest sprzątanie :)

 • Środki piorące

  Wybór w niemieckich środkach piorących to kilka głównych kategorii m.in.:
  1. Proszki do prania - Do wyboru mamy proszki typowo do tkanin białych, uniwersalne, do koloru lub hipoalergiczne dla dzieci.
  2. Żele do prania - Rozpuszczalne w niskich temperaturach , intensywne zapachy i duża skuteczność prania. Do wyboru żele i płyny do prania do tkanin: białych, uniwersalne, kolorowych, czarnych, ubrań sportowych, delikatnych i hipoalergiczne dla dzieci.
  3. Kapsułki do prania - Coraz częściej wybierany środek piorący przez klientów. Kapsułka to odpowiednia porcja żelu do prania zamknięta w rozpuszczalnej kapsułce. Dostępne różne rodzaje. Zarówno do tkanin białych jak i kolorowych i uniwersalne.
  4. Odplamiacze - preparaty wybawiające wszelkie rodzaje plam. W postaci proszków, płynów, żeli, spraye
  5. Chusteczki wyłapujące kolory - dostępne w różnych wariantach - do tkanin kolorowych, białych

 • Płyny do płukania


  W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie najbardziej popularne w Niemczech koncentraty do płukania tkanin.
  Gama zapachów jest niezwykle szeroka. Od łagodnych płynów przezonaczonych dla alergików i dzieci, aż po mocno perfumowane serie produktów.
  Wszystkie płyny do płukania z naszej oferty skutecznie zmiękczają tkaniny, mają działanie antystatyczne i gwarantują długotrwały zapach.
  Najpopularniejszy w Europie płyn do płukania LENOR wyprodukowany na rynek niemiecki przebija zdecydowanie jakością tego, którego możemy kupić w polskich sklepach. 

 • Do zmywarki
  Zmywarka stała się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Zdecydowanie ułatwia pracę w kuchni i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Wymaga ona jednak odpowiedniej obsługi i stosowania wysokiej jakości preparatów.
  Kategoria ta obejmuje:
  - Tabletki, kapsułki i żele do mycia (Główny, niezbędny składnik procesu mycia)
  - Sól do zmywarki (Chroni zmywarkę przed kamieniem, szkło odzyskuje połysk i chroni naczynia przed rysowaniem)
  - Nabłyszczacz do zmywarki (W przypadku stosowania tabletek lub kapsułek bez funkcji nabłyszczania, zalecane jest stosowania odpowiednich płynów, które nadają połysk mytym naczyniom).
  - Czyścik do zmywarki (Regularne stosowanie minimalizuje ryzyko uszkodzeń i awarii zmywarki. Zwiększa wydajność zmywarki, niweluje złe zapachy i gwarantuje większą czystość naczyń).
  - Zapachy do zmywarki

 • Dla dzieci
  Artykuły przeznaczone dla najmłodszej grupy naszych klientów. W tej kategorii znajdują się środki piorące dla niemowląt, dzieci i alergików, artykuły drogeryjne do codziennej pielęgnacji, wyroby medyczne oraz specjalistyczne prearaty czyszczące bezpieczne do stosowania od pierwszych dni życia.